مسابقات قهرماني حوزه جنوب غرب در رده سني نونهالان و نوجوانان در رده كمربند سبز ابي و قرمز مشكي با حضور١٨١ نفر و با مشارکت ٧٥ مربي از سراسرحوزه ها و شهرستانها استان تهران،در مجموعه ورزشي شهداي هشتم شهريور در ١٣ مرداد٩٦ برگزار شد
در حاشيه مسابقات از مربيان برتر( حمید باقي نژاد و حسین نعيمي ونیما مهرباني) و مربيان تلاشگر و جوان( حمید رضا آروان و زاهد قاسمي، احد سلامت، محسن مستقيم،سلمان سعادت،بهزاد خداداد ) با حضور اقاي لشگر دبير محترم هيات و دكتر ذوالفقاري مسئول حوزه ها و شهرستان های استان تهران، تقدير شدند:
نفرات برتر:
نونهالان(سبز ابی):
وزن اول:1-نیما محمد زاده 2- آرین اسدالهی 3-علی جنت پور 3-سید علی داستان
وزن دوم:1-علی کلانتری 2-میلاد امرائی3-عرفان عبدلی راد 3- محمد مهدی سلیمانی
وزن سوم: 1- امیر علی تقی خانی 2- امیر رضا قلی پور 3- امیر محمد عزیزی 3- امیر حسین اسدزاده
وزن چهارم: 1- محمد مهدی ولی الهی 2- ابوالفضل گلی تاجانی 3- پرهام احمدی 3- علیرضا فلاحی
وزن پنجم:1-پوریا حنیفه زاده 2- سپهر اشرفی 3- مهدی شیردل 3- یاسین مایلی نودوزقی
وزن ششم: 1- مانی جاوید مهربانی 2- مهدی شعبانی
وزن هفتم: 1- محمد مهدی بوربور 2- مانی ژیانفر
وزن هشتم: 1- حسین حمیدی 2- محمد مرادی
وزن نهم: 1- مهدی خانعلی اوغلی 2- سروش سیداصغری فرد
وزن دهم: 1- محمد هاشم کاظمی 2- علی قنبری
نونهالان(قرمز مشکی):
وزن اول:1- نیما زراعت پیشه 2- امیر حسین جعفرنژاد 3- طاها افتاده 3- علیرضا فولادی
وزن دوم: 1- رضا شاهنده 2- پارسا جعفری 3- سبحان فرهادی 3- محمد متین واحدی
وزن سوم: 1-سید محمد حسین ساداتی 2- مرتضی شاهنده 3- مانی یاوری 3- احسان ملک شاهی
وزن چهارم: 1-ایمان کاظمی 2- امیر علی غیاثی 3- محمد صادق مسچی 3- محمد مهدی غلامی
وزن پنجم:1- سجاد بی نیاز 2- امیر حسین نظری 3- ابوالفضل باقری پور 3- سهیل حیرتی
وزن ششم: 1- شایان جوانشیر2- امیر حسین احمدی 3- پارسا شکاری 3- مهدی عسکریوزن
هفتم: 1-مهدی فضلی 2- امین اسمعیل زاده 3- علی فیروز 3- مانی نصرالهی
وزن هشتم: 1-مهیار عبداله وند 2-احسان چراغی 3- امیر حسین یوسفی آذر
وزن نهم: 1-احسان شباحتی 2- شایان شهریاری
وزن دهم: 1- محمد عرفان بنکدار اصفهانی
نوجوانان(سبز ابی):
وزن دوم:1-یوسف نوعی 2- محمد رضا الهائی 3- مهدی آقایی
وزن سوم: 1-احمد هانی محسنی 2- محمد رضا هژبرخواه 3- سینا ناصری 3- محمد رضا محمودی
وزن چهارم: 1-عرفان نقی زاده 2- امیر حسین انیسی 3- دانیال نقی زاده 3- محمد صادق نجف زاده
وزن پنجم: 1-عارف گودرزی 2- امیر حسین ولیجونی 3- علی ندیمی سیار 3- علیرضا مظاهری
وزن ششم: 1- فرزاد رحمتی جابر 2- علیرضا میر نظامی
وزن هفتم: 1-علی سیف پور 2- یزدان وکیلی فرد 3- محمد رضا اشرفی
وزن هشتم: 1-مهدی قربانی
وزن دهم: 1- مهدی برخورداری 2- آرمان قائمی پیله رود
نوجوانان(قرمز مشکی):
وزن اول: 1-رضا فلاحی دوست
وزن سوم: 1-ابوالفضل باقری 2- محمد جواد موسوی 3- امیر حسین سلیمانی 3- مهدی وفائی نائینی
وزن چهارم: 1- امیر حسین قربانی 2- سپهر جمشیدی 3- امیر مهدی قربانی 3- علی فضل الهی
وزن پنجم: 1-دانیال محمودی آبادی 2- علیرضا عبدالهیان 3- امیر مهدی گلستانی 3- احمد رضا صفاری
وزن ششم: 1-علی تقی زاده 2- یاسین تبریزی 3- سینا امرایی 3- امیر حسین ملکی
وزن هفتم: 1- میلاد میرزایی 2- علی گرجی 3- امیر حسین فراستی راد
وزن هشتم: 1- عرفان فلاحی 2- امیر محمد بسطامی 3- عارف عشوریون 3- علی پرهون
وزن نهم: 1-علی حلیمی 2- علی اکبری 3- محمد مهدی انصاری جو
وزن دهم: 1-امین امیران 2- مهدی شاه گردی فرد 3- علی حسین خسروی
هیئت تکواندو حوزه جنوب غرب تهران...برچسب : نویسنده : mehajavia بازدید : 18